CSA ACVILA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


CLUBUL SPORTIV DE AIRSOFT ACVILA
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 RUGAMINTE CATRE ECHIPA

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
mihai.grosan
Admin
mihai.grosan


Numarul mesajelor : 1000
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/03/2009

RUGAMINTE CATRE ECHIPA Empty
MesajSubiect: RUGAMINTE CATRE ECHIPA   RUGAMINTE CATRE ECHIPA Icon_minitimeMar Apr 21, 2009 3:57 pm

Sunte-ti de accord ca 1 ora din ziua noastra de joc sa curatam zona de camping!Fiecare sa-si ia 3-4 saci la el de fiecare data si sa o facem atunci cand vin si cocalarii aia poate se vor indrepta! Nu cred ca o sa ne cada gradele!!!
Astept raspuns!
Sus In jos
https://csaacvila.forumgratuit.ro
thenenea

thenenea


Numarul mesajelor : 181
Varsta : 43
Localizare : Bucharest
Data de inscriere : 10/03/2009

RUGAMINTE CATRE ECHIPA Empty
MesajSubiect: Curatenie   RUGAMINTE CATRE ECHIPA Icon_minitimeMar Apr 21, 2009 3:59 pm

Salut,

De acord. 3-4 saci de gunoi. Putem gasi o zona in apropiere pentru a depune ce strangem ? Parca nu i-as cara in mashina pana in Bucuresti...
Sus In jos
mihai.grosan
Admin
mihai.grosan


Numarul mesajelor : 1000
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/03/2009

RUGAMINTE CATRE ECHIPA Empty
MesajSubiect: Re: RUGAMINTE CATRE ECHIPA   RUGAMINTE CATRE ECHIPA Icon_minitimeMar Apr 21, 2009 4:16 pm

pai asa m-am gandit si eu! Ideea e sa o facem atunci cand sunt cocalarii la gratare sa vada si ei, poate in idiotenia lor se vor corecta...sper...Am vorbit acum si cu primarul sa faca o campanie de constientizare in randul celor care vin la gratare si la fotbal! I-am sugerat sa aduca copiii de la scoala si sa-i puna sa culeaga deseurile atunci cand sunt idiotii la gratar!
Sunt extrem de revoltat si chiar vreau sa vorbesc si cu niste asociatii de mediu sa sprijine campania asta! Sper sa fiti si voi de acord!
Sus In jos
https://csaacvila.forumgratuit.ro
Crazy_toff




Numarul mesajelor : 217
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/03/2009

RUGAMINTE CATRE ECHIPA Empty
MesajSubiect: Re: RUGAMINTE CATRE ECHIPA   RUGAMINTE CATRE ECHIPA Icon_minitimeMar Apr 21, 2009 8:03 pm

total de accord
Sus In jos
yoyoscheme

yoyoscheme


Numarul mesajelor : 33
Data de inscriere : 15/03/2009

RUGAMINTE CATRE ECHIPA Empty
MesajSubiect: Re: RUGAMINTE CATRE ECHIPA   RUGAMINTE CATRE ECHIPA Icon_minitimeMar Apr 21, 2009 9:17 pm

si eu sunt de acord Smile
intrebare. bilele pe care le folosim sunt sau nu biodegradabile? am vazut ca unele ar fi...
Sus In jos
thenenea

thenenea


Numarul mesajelor : 181
Varsta : 43
Localizare : Bucharest
Data de inscriere : 10/03/2009

RUGAMINTE CATRE ECHIPA Empty
MesajSubiect: Curatenie   RUGAMINTE CATRE ECHIPA Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 9:11 am

@Yoyo,

Din pacate nu 100%. Bilele biodegradabile au inca probleme de integritate (se sparg in replica) asa ca deocamdata suntem poluatori. Speram sa se imbunatateasca tehnologia mai rapid si in zona asta.
Sus In jos
razvan1

razvan1


Numarul mesajelor : 137
Varsta : 43
Localizare : BUCURESTI
Data de inscriere : 11/03/2009

RUGAMINTE CATRE ECHIPA Empty
MesajSubiect: Re: RUGAMINTE CATRE ECHIPA   RUGAMINTE CATRE ECHIPA Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 9:23 pm

nu polueaza atat de mult bilele noastre, dar mizeriile cocalarilor sigur, sunt cu voi, dar imi este teama ca o sa impachetam fum, nu cred ca am rabdarea sa stang dupa cocalari de fiecare data, pricum stati linistiti, tiganul este tigan si in zile de post, asa ca stend de 2-3 ori dupa care imi bag pula si sun la politie.
cred ca ati vazut cu totii ce reped o sa inteleag ei.................
Sus In jos
Continut sponsorizat





RUGAMINTE CATRE ECHIPA Empty
MesajSubiect: Re: RUGAMINTE CATRE ECHIPA   RUGAMINTE CATRE ECHIPA Icon_minitime

Sus In jos
 
RUGAMINTE CATRE ECHIPA
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CSA ACVILA :: Airsoft :: Feedbacks-
Mergi direct la: