CSA ACVILA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


CLUBUL SPORTIV DE AIRSOFT ACVILA
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ATENTIE MARE LA BOALA LYME

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
mihai.grosan
Admin
mihai.grosan


Numarul mesajelor : 1000
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/03/2009

ATENTIE MARE LA BOALA LYME Empty
MesajSubiect: ATENTIE MARE LA BOALA LYME   ATENTIE MARE LA BOALA LYME Icon_minitimeMier Mai 16, 2012 9:09 am

Chiar daca suna putin ciudat, dar va atrag atentia la felul in care va pregatiti echipamentul.
Dat fiind faptul ca activitatea noastra se desfasoara in 95% din cazuri in spatiu deschis, expunerea la un posibil contact cu capusele este foarte mare.
Drept urmare va recomand ca pantalonii sa-i bagti in sosete si bocancii sa-i strangeti peste pantaloni. Totodata, nu uitati sa va incheiati vestonul la maneci. Chiar daca este cald, mai bine transpirati decat sa patiti vreun necaz...
Deja cunosc 2 cazuri printre cunoscutii mei si va spun ca e ingrozitor felul in care se manifesta nenorocita asta de boala...
Sus In jos
https://csaacvila.forumgratuit.ro
tarmoz




Numarul mesajelor : 215
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2011

ATENTIE MARE LA BOALA LYME Empty
MesajSubiect: Re: ATENTIE MARE LA BOALA LYME   ATENTIE MARE LA BOALA LYME Icon_minitimeMier Mai 16, 2012 9:30 am

noi avem marpat , e impregnat cu protectie anti-suagtoare d-astea, acvila win
Sus In jos
mihai.grosan
Admin
mihai.grosan


Numarul mesajelor : 1000
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/03/2009

ATENTIE MARE LA BOALA LYME Empty
MesajSubiect: Re: ATENTIE MARE LA BOALA LYME   ATENTIE MARE LA BOALA LYME Icon_minitimeMier Mai 16, 2012 9:47 am

tarmoz a scris:
noi avem marpat , e impregnat cu protectie anti-suagtoare d-astea, acvila win
Nu te baza pe asta...
Sus In jos
https://csaacvila.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





ATENTIE MARE LA BOALA LYME Empty
MesajSubiect: Re: ATENTIE MARE LA BOALA LYME   ATENTIE MARE LA BOALA LYME Icon_minitime

Sus In jos
 
ATENTIE MARE LA BOALA LYME
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» MARE JOC MARE 17.05.2009
» Raifal aka Job cel mare
» De mare efect tactic dar ilegal in RO

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CSA ACVILA :: Airsoft :: NEWS-
Mergi direct la: