CSA ACVILA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


CLUBUL SPORTIV DE AIRSOFT ACVILA
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ghost Gear - www.magazinpacpac.ro

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Ghost Leader

Ghost Leader


Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 15/03/2009

Ghost Gear - www.magazinpacpac.ro Empty
MesajSubiect: Ghost Gear - www.magazinpacpac.ro   Ghost Gear - www.magazinpacpac.ro Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 4:16 pm

Bine v-am gasit,

Intr-un final, inauguram lansarea http://www.magazinpacpac.ro.

Nu va lasati inselati de numele sugubat... Laughing pentru ca atunci cand vine vorba de distractie, luam lucrurile in serios.

Am initiat Ghost Gear cu trei obiective in minte: sa oferim cea mai variata oferta de produse airsoft din Romania; sa fim mai degraba consultanti decat vanzatori; sa rasplatim fidelitatea clientilor pe care preferam sa ii privim ca pe niste parteneri.

Ce ne-am propus?

- sa avem una din cele mai bogate oferte din romania (in data lansari, baza de date cuprindea 1262 produse disponile + 315 indisponibile)
- actualizarea zilnica a stocurilor cu cele ale furnizorilor (adica ce se vede pe site e pe stoc si poate fi comandat)
- preturi decente (la care in timp o sa incercam sa mai lucram)
- programe de fidelizare (momentan acestea exista doar pentru cluburi & echipe, insa urmeaza dezvoltarea unora si individual)
- raspuns rapid (adica o comanda platita azi, sa o ai in cel mult 9 zile - Primim un transport in fiecare luni dimineata in care se afla produsele platite cel tarziu in joia anterioara)

Speram ca in timp sa ajungem si noi sa fim priviti ca un partener, pentru orice veteran in ale airsoftului sau pasionat aflat la inceput de drum.

Pentru a raspunde intrebarilor tale, am pregatit un mic ghid in care am urmarit sa acoperim orice posibila intrebare aici .:

Ghost Gear - www.magazinpacpac.ro Magazinpacpacro
Sus In jos
mihai.grosan
Admin
mihai.grosan


Numarul mesajelor : 1000
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/03/2009

Ghost Gear - www.magazinpacpac.ro Empty
MesajSubiect: Re: Ghost Gear - www.magazinpacpac.ro   Ghost Gear - www.magazinpacpac.ro Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 9:16 pm

Felicitari Ghost si mult succes!!! bounce
Sus In jos
https://csaacvila.forumgratuit.ro
 
Ghost Gear - www.magazinpacpac.ro
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CSA ACVILA :: Airsoft :: Airsoft in general, News, ...-
Mergi direct la: