CSA ACVILA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


CLUBUL SPORTIV DE AIRSOFT ACVILA
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 o propunere

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
comma

comma


Numarul mesajelor : 244
Varsta : 103
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/03/2009

o propunere Empty
MesajSubiect: o propunere   o propunere Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 2:24 pm

stiu ca forumul este in lucru (abia sa nascut), si cred ca sigur sa mai gandit cineva la asta ... dar ...
ma gandeam la un sticky cu regulamentul de airsoft , MED si alte chestii de genu asta
nu stiu daca asta e de baza sau se lucreaza la altul ... cel puni asa tind sa inteleg daca ma uit la unele discutii pe ASR
si zic asta pentru ca ... un mic exemplu ... orice scoala de soferi are semne si reguli de circulatie afisate pe, peretii sediului What a Face ... ciar daca toata lumea le stie (sau pretinde ca le stie)

aici merge facut un fel de agenda (doar pentru membrii echipei) unde sa fie trecute sedintele / antrenamentele ?!?! ... intreb si eu Question


L.E. trebuie mutat la sugestii ... scuze ... dar rubrica a aprut in timp ce eu editam Very Happy
Sus In jos
mihai.grosan
Admin
mihai.grosan


Numarul mesajelor : 1000
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/03/2009

o propunere Empty
MesajSubiect: Re: o propunere   o propunere Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 2:29 pm

momentan n-am postat pentru ca regulamentul e in lucru pentru toata comunitatea airsoft! Speram ca maxim intr-o luna il vom definitiva!!! Very Happy
Sus In jos
https://csaacvila.forumgratuit.ro
Crazy_toff




Numarul mesajelor : 217
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/03/2009

o propunere Empty
MesajSubiect: Re: o propunere   o propunere Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 2:35 pm

Da pentru agenda asta fi cu toate jocuri official bebelusii (local sau invitatie alte echipe) si antrenamant si sedita....

Si parta getionarea echipa beblusii este reservat numai pentru bebelusii acolo vor fi scriss toate lucru care interesez numa bebelusii
Sus In jos
comma

comma


Numarul mesajelor : 244
Varsta : 103
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/03/2009

o propunere Empty
MesajSubiect: Re: o propunere   o propunere Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 3:24 pm

oki ... am inteles acum ... la Gestionarea Echipei doar membrii bebelusii au acces
si de regulament stiam eu ceva ceva ca se va face altul ... mai trainic si mai frumos Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





o propunere Empty
MesajSubiect: Re: o propunere   o propunere Icon_minitime

Sus In jos
 
o propunere
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Propunere replica pentru amatorii de M4 / AR15

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CSA ACVILA :: La BERE :: Sugestii pentru forumul-
Mergi direct la: