CSA ACVILA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


CLUBUL SPORTIV DE AIRSOFT ACVILA
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Salutare tuturor!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
andrei.toca

andrei.toca


Numarul mesajelor : 23
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 01/10/2012

Salutare tuturor! Empty
MesajSubiect: Salutare tuturor!   Salutare tuturor! Icon_minitimeLun Oct 01, 2012 8:26 pm

Un "rookie" va transmite salutari tuturor membrilor acestei comunitati si nu numai. Ma numesc Andrei Toca, am 25 de ani, sunt casatorit, iar din punct de vedere profesional lucrez in cadrul unei societati de leasing, dar ma pregatesc si pentru examenul de Barou, este visul meu Smile (chiar cand scriu aceste randuri fac o mica pauza).
Sunt pasionat de ceea ce inseamna armata, armate, razboaie, mai ales de conflictul celui de-al doilea razboi mondial. Cred ca aceasta pasiune am mostenit-o pe linie genetica, pentru ca bunicul meu, din partea mamei, a fost ofiter de cavalarie in timpul celui de-al doilea razboi mondial. A fost prizonier la rusi, deportat intr-un gulag, decedand din cauza conditiile inumane.
Vad in airsoft o activitate recreationala ce este dominata de onoare si respect, drept pentru care am ales sa ma alatur voua, in primul rand si sportului in secundar.
In acest moment nu detin o arma de airsoft sau echipament, pentru simplul motiv ca nu am stiut ce sa achizitionez. In privinta asta sper sa ma ajuti voi cu sfaturi.
In rest, abia astept sa va cunosc si sa particip la intalniri si jocuri.
Sus In jos
mihai.grosan
Admin
mihai.grosan


Numarul mesajelor : 1000
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/03/2009

Salutare tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor!   Salutare tuturor! Icon_minitimeMar Oct 02, 2012 6:42 am

Bine ai venit!!! cheers
Sus In jos
https://csaacvila.forumgratuit.ro
NoPain

NoPain


Numarul mesajelor : 191
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 01/04/2010

Salutare tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor!   Salutare tuturor! Icon_minitimeMier Oct 03, 2012 1:22 pm

Bun venit in randurile noastre!!! cheers
Sus In jos
http://www.casa-lucan.ro
Continut sponsorizat





Salutare tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor!   Salutare tuturor! Icon_minitime

Sus In jos
 
Salutare tuturor!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» salut tuturor
» Jucator NOU !
» Salutare baieti!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CSA ACVILA :: Airsoft :: Prezentare-
Mergi direct la: