CLUBUL SPORTIV DE AIRSOFT ACVILA

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

ANTRENAMENT SRA 09 IUNIE

In jos 
AutorMesaj
mihai.grosan
Admin

Numarul mesajelor : 1000
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/03/2009

MesajSubiect: ANTRENAMENT SRA 09 IUNIE   Joi Mai 03, 2012 7:35 am

"Salutare dragilor. La cererile voastre, Scoala Romaneasca de Airsoft continua sirul de antrenamente cu un nou modul. De data aceasta, vom avea prilejul de a parcurge impreuna tehnici si modalitati de abordare CQC / CQB ( close quarter battle / close quarter combat )

CQC TEAM Tactics by SRA se va desfasura in data de 09.06.2012 in locatia Kill House al lui WTF Club.

Taxa de participare este de 50 ron / operator de airsoft; echipament full gear; sistem principal de angajare + sistem secundar de angajare ( curatate si verificate ); ochelari protectie; genunchiere + cotiere; ghete de rezerva + sosete de rezerva; apa + mancare.

Se vor efectua abordari de intrare dinamica in echipa binom /3 operatori / 4 operatori / 5 operatori / 6 operatori; intrare evantai in echipa binom / 3 operatori / 4 operatori / 5 operatori / 6 operatori si multe alte module de CQC.

Locatia este special amenajata de catre colegii nostrii de la WTF Club, cu pereti din lemn presat, iar aceste configuratii ne sunt folositoare pentru modificarea incaperilor rapid. Totul este modular si ne permite cu o mare usurinta modificarea incaperilor pentru a putea trece prin cat mai multe module de abordare a unei echipe. Speram ca si de data aceasta sa ne vedem cu bine si intr-un numar cat mai mare.

Multumim enorm de mult colegilor de la WTF Club pentru sprijinul acordat de pana acum si pentru cooperarea minunata dintre noi.

Cu acest mesaj, declar oficial deschisa lista de inscrieri pentru CQC TEAM Tactics by SRA

Until next time, keep training !!!

Razvan - SRA"

Baieti, va rog sa va ganditi serios in vederea participarii la acest antrenament. Suntem club sportiv, iar in ceea ce priveste antrenamentele membrilor clubului lasa de dorit... Asa ca, va rog sa va scarpinati in buzunare ( ca si asa cotizatia n-o platiti) si sa veniti la antrenament.

Participanti:
1. Eu.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://csaacvila.forumgratuit.ro
2DOR
COLONEL
COLONEL

Numarul mesajelor : 327
Varsta : 41
Data de inscriere : 10/03/2009

MesajSubiect: Re: ANTRENAMENT SRA 09 IUNIE   Joi Mai 03, 2012 7:55 pm

Cu o mica rezerva si cautat bine in buzunar : si eu.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Brother

Numarul mesajelor : 38
Varsta : 48
Data de inscriere : 17/03/2010

MesajSubiect: antrenament sra 9 iunie   Joi Mai 03, 2012 10:57 pm

In principiu vin.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
rafi86