CSA ACVILA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


CLUBUL SPORTIV DE AIRSOFT ACVILA
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ai pe cineva la Orange?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
iuri
COLONEL
COLONEL



Numarul mesajelor : 586
Varsta : 45
Localizare : cetatean de Bucuresti
Data de inscriere : 10/03/2009

Ai pe cineva la Orange? Empty
MesajSubiect: Ai pe cineva la Orange?   Ai pe cineva la Orange? Icon_minitimeMier Mai 25, 2011 9:08 pm

Cine are o ruda sau un prieten la Orange? Vreau sa reziliez un contract si sa ma asigur ca se si rezolva, au obiceiul sa iti mai trimita cateva facturi dupa!
Sus In jos
iuri
COLONEL
COLONEL



Numarul mesajelor : 586
Varsta : 45
Localizare : cetatean de Bucuresti
Data de inscriere : 10/03/2009

Ai pe cineva la Orange? Empty
MesajSubiect: Re: Ai pe cineva la Orange?   Ai pe cineva la Orange? Icon_minitimeJoi Mai 26, 2011 1:03 pm

Nimeni?
Sus In jos
comma

comma


Numarul mesajelor : 244
Varsta : 103
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/03/2009

Ai pe cineva la Orange? Empty
MesajSubiect: Re: Ai pe cineva la Orange?   Ai pe cineva la Orange? Icon_minitimeVin Mai 27, 2011 9:33 am

te duci cu tupeu la orange ... si le zici sa-ti dea hartie oficiala din care sa reiasa ca din data X tu ai reziliat contractul ... hartie cu care te duci si le dai in cap daca iti mai trimit alte facturi in plus
eu asa am procedat la bancile la care am avut diverse carduri
prima data nu am stiut, si mi-au desfiintat doar cardul, dar contul a ramas ... si m-am trezit peste 3 ani ca aveam o datorie de 40 ron (comision de administrare a contului) ... si daca nu ma duceam la banca cu alte treburi, nu ma anutau

asa ca sigur tre sa existe si la orange o astfel de hartie
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ai pe cineva la Orange? Empty
MesajSubiect: Re: Ai pe cineva la Orange?   Ai pe cineva la Orange? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ai pe cineva la Orange?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CSA ACVILA :: La BERE :: Flood flood flood-
Mergi direct la: