CLUBUL SPORTIV DE AIRSOFT ACVILA

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

OPEN DAY 19-20 FEBRUARIE

In jos 
AutorMesaj
mihai.grosan
Admin

Numarul mesajelor : 1000
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/03/2009

MesajSubiect: OPEN DAY 19-20 FEBRUARIE   Lun Feb 21, 2011 10:13 am

Este prima oara pentru mine la SRA, la Open day-ul din19 - 20 feb. Din anumite motive, pana in ziua de ieri nu am putut ajunge la niciun antrenament si chiar pot sa spun ca, in urma a ceea ce s-a intamplat acolo, am ratat foarte mult!
Antrenamentul de ieri m-a impresionat foarte mult, deoarece am vazut oameni care sunt dedicati pentru ceea ce fac si cum dedicatia nu poate fi un argument solitar, antrenamentul a fost condimentat si cu mult profesionalism!
Initial aveam impresia ca stiu ce presupune angajarea unei tinte cu pistolul (sistemul secundar), dar acolo a fost altceva, respectiv mi-am dat seama de fapt ca nu prea stiam mare lucru... Dupa aproape 6 ore de antrenament lucrurile s-au schimbat radical si asta datorita bietilor de la SRA care au avut rabdare cu fiecare participant in parte!
Dat fiind faptul ca a fost un open day, respectiv un antrenament gratuit, am fost mirat de faptul ca au fost prezente doar 10 persoane... dar usor, usor poate ne vom indrepta si catre calitate si nu doar cantitate!
Noi cei de la CSA Acvila salutam demersul si activitatea celor de la SRA si vom incerca sa sprijinim aceasta entitate cu tot ceea ce se poate, pentru ca ceea ce se realizeaza la antrenamentele SRA este necesar pentru comunitatea de airsoft!
Si ca sa-l parafrazez pe Razvan de la SRA: UNTIL NEXT TIME, KEEP TRAINING !!! Cool
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://csaacvila.forumgratuit.ro

OPEN DAY 19-20 FEBRUARIE
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CSA ACVILA :: SCOALA ROMANEASCA DE AIRSOFT-
Mergi direct la: