CSA ACVILA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


CLUBUL SPORTIV DE AIRSOFT ACVILA
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Salut Si Bine V-am Gasit

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Raizen

Raizen


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 19/07/2009

Salut Si Bine V-am Gasit Empty
MesajSubiect: Salut Si Bine V-am Gasit   Salut Si Bine V-am Gasit Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 10:26 pm

Salut sunt Mihai si as vrea sa stiu ce trebuie sa fac ca sa intu intr-o echipa ca sa pot practica acest sport va multumesc.
Sus In jos
2DOR
COLONEL
COLONEL
2DOR


Numarul mesajelor : 327
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/03/2009

Salut Si Bine V-am Gasit Empty
MesajSubiect: Re: Salut Si Bine V-am Gasit   Salut Si Bine V-am Gasit Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 3:16 pm

Incearca sa te descrii mai mult, sa spui despre tine mai multe. Daca vom incepe noi sa punem intrebari vom parea prea
duri. De unde ai auzit de noi?
Din ce ai scris inteleg ca nu ai mai jucat niciodata.Am vrea totusi sa stim mai multe detalii.
Sus In jos
mihai.grosan
Admin
mihai.grosan


Numarul mesajelor : 1000
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/03/2009

Salut Si Bine V-am Gasit Empty
MesajSubiect: Re: Salut Si Bine V-am Gasit   Salut Si Bine V-am Gasit Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 4:17 pm

In primul rand care este orasul tau de resedinta.
2. Ai mai participat la vreun joc de airsoft?
3. La cate jocuri si unde?
4. Ai replica de airsoft?
5. De ce te-ai adresat echipei noastre?
6. Disponibilitate?
etc. cam la astfel de chestiuni trebuie sa raspunzi pentru inceput!
O zi buna! Asteptam vesti de la tine!
Sus In jos
https://csaacvila.forumgratuit.ro
Raizen

Raizen


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 19/07/2009

Salut Si Bine V-am Gasit Empty
MesajSubiect: Salut   Salut Si Bine V-am Gasit Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 10:05 pm

Salut sunt din Bucuresti.

Nu am mai participat dar sunt foarte interesat sa particip. Nu am replica dar o sa imi cumpar inca nu stiu ce replica sa imi iau si sincer docamdata nu am bani dar strang. As vrea sa imi cumpar una din urmatoarele : CM.036A Relplica Ak 47 sau Replica JG G36c. Disponibilitate eu lucrez in ture 12/24,12/48 asa ca nu ar fi o problema asta. M-am adresat echipei voastre ptr ca mia placut numele emblema si sunteti singuri cu forum mai explicit . V-am gasit pe google si am zis sa incerc la voi sa ma indumati si poate sa ma si aceptati in echipa. de sport am aflat din cancan si mia placut foarte mult ideia mai ales ca lucrez in armata Smile si sunt convins ca o sami placa asa ca astept raspuns de la voi . Un id de mess ceva ar fi de mare ajutor. ID ESTE : rzn_raizen

CU STIMA SI RESPECT MIHAI
Sus In jos
mihai.grosan
Admin
mihai.grosan


Numarul mesajelor : 1000
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/03/2009

Salut Si Bine V-am Gasit Empty
MesajSubiect: Re: Salut Si Bine V-am Gasit   Salut Si Bine V-am Gasit Icon_minitimeSam Iul 25, 2009 1:21 pm

uite cum putem face! problema e ca n-ai replica si din nefericire coordonatorul nostru este in concediu s nu-ti putem pune la dispozitie vreo replica, dar ai putea veni cu noi sa asisti pentru inceput in teren! daca ti se pare cool atunci te poti indrepta spre ati cumpara o replica. dupa cateva jocuri, daca echipa considera ca esti ok vei intra inechipa noastra.
o zi buna!

p.s. maine ne intalnim cu alte echipe la un joc de woodland la guvern, ora 9! daca poti veni sa vi si cu o vesta reflectorizanta pt a nu fi confundat de catre alti jucatori pe terenul de joc!
Sus In jos
https://csaacvila.forumgratuit.ro
Raizen

Raizen


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 19/07/2009

Salut Si Bine V-am Gasit Empty
MesajSubiect: Re: Salut Si Bine V-am Gasit   Salut Si Bine V-am Gasit Icon_minitimeSam Iul 25, 2009 1:55 pm

urma a scris:
uite cum putem face! problema e ca n-ai replica si din nefericire coordonatorul nostru este in concediu s nu-ti putem pune la dispozitie vreo replica, dar ai putea veni cu noi sa asisti pentru inceput in teren! daca ti se pare cool atunci te poti indrepta spre ati cumpara o replica. dupa cateva jocuri, daca echipa considera ca esti ok vei intra inechipa noastra.
o zi buna!

p.s. maine ne intalnim cu alte echipe la un joc de woodland la guvern, ora 9! daca poti veni sa vi si cu o vesta reflectorizanta pt a nu fi confundat de catre alti jucatori pe terenul de joc!
LA PIATA VICTORIEI NU??
Sus In jos
Continut sponsorizat





Salut Si Bine V-am Gasit Empty
MesajSubiect: Re: Salut Si Bine V-am Gasit   Salut Si Bine V-am Gasit Icon_minitime

Sus In jos
 
Salut Si Bine V-am Gasit
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Bine ca v-am gasit!
» Bashque din Core
» Bine v-am regasit!
» JOC DUMINICA
» Hy Hello Salut Pa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CSA ACVILA :: Airsoft :: Prezentare-
Mergi direct la: