CLUBUL SPORTIV DE AIRSOFT ACVILA

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

medalioane militare

In jos 
AutorMesaj
comma

Numarul mesajelor : 244
Varsta : 97
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/03/2009

MesajSubiect: medalioane militare   Mier Iun 17, 2009 1:06 pm

m-au contactat baietii de la braila in legatura cu niste medalioane militare ... ei fac comanda undeva pe al sfarsitul lunii si eu o sa le ridic si o sa le livrez
in acest moment mi-a venit ideea sa imi fac si eu ... si tot odata va intreb si pe voi daca vreti

siteul este asta: medaliane militare , etc si ma candeam la al doilea model de pe aceasta pagina ... INOX MAT - IRAQ DOG TAG cel la 34 lei

pe medalion se poate scrie ce vrea fiecare
eu ma gandeam la ceva de genu:
nick
team name
oras

exemplu:
coMMa
BEBELUSII TEAM
BUCURESTI

cine mai doreste, cine mai pofteste sa scrie aici ... si sa posteze si ce anume vrea sa fie scris pe medalion

l.e. pana la sfarsitul lunii ... poate dam comanda impreuna cu cei din Braila
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Tag

Numarul mesajelor : 166
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti Militari &Macin Tulcea
Data de inscriere : 05/07/2009

MesajSubiect: Medalioane Dog Tag   Dum Iul 05, 2009 1:20 am

Salve la toata lumea , sunt cel care face medalioanele ,am vazut traficul si am intrat pe forum .

Pentru cei din Bucuresti ,puteti ridica medalioanele direct din Militari ,aici aveti detalii de comanda

Acum anuntam lansarea medalioanele dog tag personalizate pe 5 randuri cu noul font Debossed Elite folosit in prezent de armata Statelor Unite ale Americii .

Medalioanele sunt identice cu medalioanele comercializate anterior , diferenta fiind modul de personalizare , personalizarea medalioanelor fiind facuta cu un font diferit ,mai pronuntat care a fost adoptat pentru ca scrisul sa ramana vizibil in caz ca medalionul este supus unor temperaturi ridicate , expunere la explozii si deterioari prin presare (pot fi citite si dupa ce peste medalion trece un tanc) .

Echipamentul de personalizare folosit este de ultima generatie si a fost importat din Statele Unite , a fost folosit de armata intr-o baza militara din Hawaii .

Pentru a comanda medalioane personalizate cu acest font va rugam sa selectati 5 linii in formularul de personalizare (medalioane militare).

Noul font Elite este disponibil numai cu personalizarea pe 5 linii .

Exemple medalioane dog tag personalizate cu noul font embossed elite :

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.medalioane.ro

medalioane militare
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CSA ACVILA :: La BERE :: Flood flood flood-
Mergi direct la: