CSA ACVILA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


CLUBUL SPORTIV DE AIRSOFT ACVILA
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 joc organizat de HAT diseara de la 21:00

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
tomd
COLONEL
COLONEL
tomd


Numarul mesajelor : 250
Varsta : 38
Localizare : Berlinul de Est
Data de inscriere : 10/03/2009

joc organizat de HAT diseara de la 21:00 Empty
MesajSubiect: joc organizat de HAT diseara de la 21:00   joc organizat de HAT diseara de la 21:00 Icon_minitimeJoi Mai 14, 2009 12:54 pm

Cinefilu de la HAT ne-a invitat la un joc de nopate diseara pe insula din parcul Colentina. Jocul este de la ora 21:00, daca nu stiti sa ajungeti si vreti sa veniti scrieti aici care sunteti si ne vedem in parcarea de la McDonalds Colentina la ora 20:50.
Sus In jos
iuri
COLONEL
COLONEL



Numarul mesajelor : 586
Varsta : 45
Localizare : cetatean de Bucuresti
Data de inscriere : 10/03/2009

joc organizat de HAT diseara de la 21:00 Empty
MesajSubiect: Re: joc organizat de HAT diseara de la 21:00   joc organizat de HAT diseara de la 21:00 Icon_minitimeJoi Mai 14, 2009 10:02 pm

Daca stiam cu 2 zile inainte ma bagam si eu! Sorry!
Sus In jos
cinefilul




Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 11/03/2009

joc organizat de HAT diseara de la 21:00 Empty
MesajSubiect: Re: joc organizat de HAT diseara de la 21:00   joc organizat de HAT diseara de la 21:00 Icon_minitimeMar Mai 19, 2009 5:56 pm

iuri a scris:
Daca stiam cu 2 zile inainte ma bagam si eu! Sorry!


eu consider airsoft un sport.....si sportul nu se poate practica doar 1 data pe saptamana....
avand in vedere ca am gasit locatia asta aproape ideala .....jucam 1-2 ore seara ca sa mai dam jos din burta, sa facem miscare.
in general marti si joi......din bebelushi cine vrea sa vina sa faca miscare invitatia mea la joc este deschisa si permanenta.

puneti orice fel de intrebari aici si va raspund.
Sus In jos
mihai.grosan
Admin
mihai.grosan


Numarul mesajelor : 1000
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/03/2009

joc organizat de HAT diseara de la 21:00 Empty
MesajSubiect: Re: joc organizat de HAT diseara de la 21:00   joc organizat de HAT diseara de la 21:00 Icon_minitimeMar Mai 19, 2009 6:17 pm

eu din nefericire in cursul saptamanii nu pot veni la vreun joc de airsoft! Macar duminica...
Sus In jos
https://csaacvila.forumgratuit.ro
iuri
COLONEL
COLONEL



Numarul mesajelor : 586
Varsta : 45
Localizare : cetatean de Bucuresti
Data de inscriere : 10/03/2009

joc organizat de HAT diseara de la 21:00 Empty
MesajSubiect: Re: joc organizat de HAT diseara de la 21:00   joc organizat de HAT diseara de la 21:00 Icon_minitimeMar Mai 19, 2009 7:53 pm

Sunt mare amator de sport (airsoftul nu e primul sport practicat), nu fac miscare doar duminica! Doar ca in aceasta perioada am agenda incarcata, la propriu. Oricum saptamana care vine am sa fiu prezent! Tre sa fie incitant pe intuneric! bounce
Sus In jos
tomd
COLONEL
COLONEL
tomd


Numarul mesajelor : 250
Varsta : 38
Localizare : Berlinul de Est
Data de inscriere : 10/03/2009

joc organizat de HAT diseara de la 21:00 Empty
MesajSubiect: Re: joc organizat de HAT diseara de la 21:00   joc organizat de HAT diseara de la 21:00 Icon_minitimeMier Mai 20, 2009 1:01 am

eu nu am ajuns in seara k au apartu niste prb la mine, miam dorti mult dar cineva a avut grija sa imi strice seara si tot cheful d a mai face ceva. am vb cu cinefilu si mia zis k face joc si joi deci poate mergem mai multi joia asta d la acesi ora.
Sus In jos
tomd
COLONEL
COLONEL
tomd


Numarul mesajelor : 250
Varsta : 38
Localizare : Berlinul de Est
Data de inscriere : 10/03/2009

joc organizat de HAT diseara de la 21:00 Empty
MesajSubiect: Re: joc organizat de HAT diseara de la 21:00   joc organizat de HAT diseara de la 21:00 Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 11:43 am

eu ma duc diseara la joc la hat de la 21 aceasi locatie, dak mai vrea careva sa vina va astpet la Mc dar spuneti aici k sa nu ma duc sa astept singur de prost pe acolo
Sus In jos
cinefilul




Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 11/03/2009

joc organizat de HAT diseara de la 21:00 Empty
MesajSubiect: Re: joc organizat de HAT diseara de la 21:00   joc organizat de HAT diseara de la 21:00 Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 7:14 pm

iuri a scris:
Sunt mare amator de sport (airsoftul nu e primul sport practicat), nu fac miscare doar duminica! Doar ca in aceasta perioada am agenda incarcata, la propriu. Oricum saptamana care vine am sa fiu prezent! Tre sa fie incitant pe intuneric! bounce


sunt felinare acolo care lumineaza atat ca sa te enerveze mai mult.....e un fel de nocturna....cu boscheti ......am reusit sa jucam marti 7 la 7

vad ca lumea incepe sa vina pentru ca merita.....se joaca intens.... acum foarte important este sa cititi regulamentul nostru
www.airsoftforum.ro

este un regulament simplificat si adaptat jocului de cqb si noapte si care are ca principiu de baza asumarea de catre fiecare jucator a protectiei personale.
Sus In jos
Continut sponsorizat





joc organizat de HAT diseara de la 21:00 Empty
MesajSubiect: Re: joc organizat de HAT diseara de la 21:00   joc organizat de HAT diseara de la 21:00 Icon_minitime

Sus In jos
 
joc organizat de HAT diseara de la 21:00
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» JOC ORGANIZAT DE LVL 22 APRILIE
» Overload 4 organizat in 5-7 Septembrie 2014

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CSA ACVILA :: Airsoft :: Jocuri-
Mergi direct la: